Pakiety i abonamenty

Nasza Kancelaria elastycznie podchodzi do potrzeb klienta. Poniżej przedstawiamy przykładowe pakiety.  Każda forma obsługi może być indywidualne negocjowana:)

  • Pakiet dla przedsiębiorców ?podstawowy? za 150 zł brutto,
  • Pakiet dla przedsiębiorców za ?złoty? 600 zł brutto
  • Pakiet dla związków zawodowych – ?prawnik na telefon? 300 zł brutto ,
  • Pakiet dla związków zawodowych ?poszerzony?  400 zł brutto
  • Pakiet dla komisji związkowych do 250 osób mini 200 zł brutto
  • Abonament prawny dla osób fizycznych 120 zł brutto

 

1

Pakiet obejmuje sporządzanie wzorów umów, pism oraz porad związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. W ramach pakietu klient może wykorzystać w miesiącu 5 porad prawnych (dotyczących zapytań i analizy dokumentów) albo uzyskać jeden pozew, zażalenie, sprzeciw od nakazu zapłaty, skargę na czynności komornika.

 

Pakiet obejmuje sporządzanie wzorów umów, pism oraz porad związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. W ramach pakietu klient może wykorzystać w miesiącu 7 porad prawnych (dotyczących zapytań i analizy dokumentów) albo uzyskać dwa pozwy, zażalenia, sprzeciwy od nakazu zapłaty, skargę na czynności komornika itp. W ramach tego abonamentu klientowi raz w roku przysługuje zastępstwo procesowe, albo szkolenie dla pracowników z zakresu prawa prowadzone na terenie firmy klienta.

 

34

Pakiet prawnik na telefon to pakiet, w których członkowie organizacji związkowej mogą korzystać z porad prawnych naszej kancelarii za pośrednictwem telefonu lub e-maila.


Pakiet poszerzony to pakiet prawnik na telefon poszerzony o doradztwo dla samej komisji związane z działalnością związkową - w ramach umowy można umówić się, że pakiet będzie obejmował udział w negocjacjach zbiorowych.

 

5

Komisje, które posiadają mniej niż 250 osób mogą skorzystać z pakietu mini. Pakiet ten polega na doradztwie dla komisji i członków związku w nieograniczonym zakresie. W ramach tego pakietu członkowie związku nie otrzymują kart, a kontakt z nami następuje za pośrednictwem komisji zakładowej.

 
6

Abonament ten obejmuje poradnictwo z całego zakresu prawa w sprawach osobistych danej osoby. W ramach abonamentu miesięcznie przysługują 3 porady.

 

Szybka porada to porada udzielana bezzwłocznie maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego. Porada jest udzielana z każdej dziedziny prawa krajowego. Porada zawiera zwięzłą odpowiedź na zadane pytanie, analizę ewentualnego ryzyka procesowego i kosztów procesowych. Porada zawiera również sugestie rozwiązania problemu.